Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?

5 posters
YazarMesaj
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Empty
MesajKonu: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 4:51 pm

Ben Harry 'ye benziyorum. Görünüş yani fiziksel olarak değil ;
cesaretliyim, çabuk sinirlenirim, asiyim, hırçınım, akıllıyım (Hermione kadar olmasa da).
Bu yönlerden kendimi hep Harry'ye benzetmişimdir.
Siz?
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 4:49 pm

bende senin gibi HArry'e benciyorum
http://www.hp-potter.forummum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 10:22 am

Ben tam Harry.
Kendinden önce başkalarını düşünen,
Mütiş derecede cesur,
İnatçı
Güçlü
Gururlu
Asi
Çalışmadan yapabilen.(bkz:ksks)
Komik.
Liderlik yapabilen.
Sevginin değerini bilen.
başkaları için kendini tehlikeye atan.
Macera tipli..vs.vs
_-ReVeN-_
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:01 pm

haa birde bir testte bana luna'ya benziyorsun demişlerdi.
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 8:41 pm

*Liderlik yapabilen* huyu bende yok ! Ama aşırı derecede cesur olduğum için Harry'ye benziyorum ve başkaları için kendimi tehlikeye atıyorum!
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 4:42 pm

aynı ben =) bende kendimi Harrye benzeiyorum cesur,macerayı seven v.b bende liderlik yapamam Smile
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 5:30 pm

Evet o iş bize ters boşver
_-ReVeN-_
_-ReVeN-_

Kadın

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 3:22 pm

bende sizin gibi liderlik yapamıyorum ama diğer yünlerimle benziyorum
devıl

devıl

Erkek

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 12:23 am

ben rona benziorum
ekim
Ravenclaw Öğrencisi
Ravenclaw Öğrencisi
ekim

Erkek
Nerden : Rawenclaw(Ama bu Harry'yi ve diğer Gryffindor'luluarı desteklemediğm anlamına gelmez tabii :-)
Lakap : Eko diyebilirsiniz,aynı zamanda Deniz'i (yani diğer adımı ) da lakap olarak görüyorum :-)
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Zeki,komik...ama en önemlisi tam bir hp fanı! Smile

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 6:48 pm

harry gibi cesur hermione gibi akıllı ron gibi yeri geldiğinde sinirliyim

üçlüyü ortak olarak temsil ediyorum bi bakıma Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz?   Harry Potter karakterlerinden hangisine benziyorsunuz? Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 12:02 am

bende hepsinden var; hermione gibi mantıklı davrandığım zamanda oluyo harry ve ron gibi umursamaz olduğumda..(bende tam anlayamadım aslında:) )

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter Yazı Stili...
» Okumaktan vazgeçilemeyecek kitaplarda Harry Potter!
» Harry Potter Testleri
» HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ
» Rockcı Emo Harry Potter :D