Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ

3 posters
YazarMesaj
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Empty
MesajKonu: HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ   HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 10:18 pm

ALINTIDIR..!
Wall Street Journal: Harry Potter dışında oynadığın filmlerde canlandırdığın karakterlerin küçük, büyücü çocukla hiç ortak yanları yok gibi gözüküyor. Peki bunu bilerek mi seçiyorsun? Yani ünlendiğin karakterin özelliklerine sahip olmayan karakterleri canlandırmayı.

Daniel Radcliffe: Gerçekçi olmam gerekirse, eğer yarın birisi benim elime 7 filmlik fantastik bir seri tutuştursa, büyük ihtimalle kabul etmem. Bu kariyerim açısından akıllıca bir adım olmazdı. İnsanların beni farklı farklı rollerde görmelerini istiyorum ki başarabildiğimin farkına varsınlar.

WSJ: My Boy Jack’te canlandırdığın karakter 17 yaşında orduya giriyor ve bu yüzden de hayatını yaşayamadan çok çabuk bir şekilde büyümek zorunda bırakılıyor. Sen genç bir aktör olarak bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Nasıl bir bağlantı kurabilirsin?

Daniel Radcliffe: Konuyu o şekilde ele alırsak, benle Jack’in arasındaki asıl fark şu; ben, “genç” kavramının var olduğu bir çağda yetiştim. Jack için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Onun yaşadığı devirde, ya çocuktun ve okula gidiyordun ya da bir yetişkindin. İkisinin arası gerçekten yoktu. Ama ikimizin de beklenenden çabuk büyümek durumunda kaldığımız benzerliğini göz ardı etmek olmaz.

…Bence Amerika’da çocuk aktörlerin oluşturduğu çok özel bir nesil mevcut. 9-10 yaşındaki çocuklara bakıyorum da, bazıları cidden harika! Nasıl olduğu hakkında tek bir fikrim bile yok. Dakota Fanning mesela… Eğer yaşı daha büyük olsaydı, istisnasız her türlü rolü başarabilirdi. Ben o yaştayken, Dakota’da var olan olgunluğa sahip değildim. İngiltere’de ise, çocuksanız ve bir aktörseniz, insanlar sizin 10 yaşınızı geçmeden bir şeyler yapabileceğinize inanmazlar. Eğer o yaşta sadece zengin olmak amacıyla bu işle ilgilenmiyorsanız, büyük bir şok oluyor insanlara bu.

WSJ: Bugünlerde ne tür rol teklifleri alıyorsun?

Daniel Radcliffe: Şu aralar Potter yüzünden o tekliflere bakamıyorum aslında. En azından bir 2010’a kadar beklemem gerekecek çünkü tek bir boş vaktim bile yok. Altıncı filmi çekiyoruz şu an ve o bittikten sonra bir ara vereceğim. New York’a gidip Broadway’de Equus’u oynayacağız ki bence muhteşem olacak. Ondan sonra da geri dönüp Harry Potter 7’i çekmeye başlayacağım ve bütün bunlar bittiğinde 100 yaşımda falan olacağım sanırım.

meLis_: saınırım buraya mod olmak isetğinden dolayı,durmadan haber yayınlıyorsun.Buraya mod olma isteğinden olmasada,yayınladığı hiçbir haberde kaynak yok!Lütfen kaynak belirt bundan sonra.

En son meLis_ tarafından Cuma Ekim 31, 2008 10:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ   HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 9:18 pm

peki bunu sen yazmış olamazsın senin kaynağın ne?
http://www.hp-potter.forummum.com
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

MesajKonu: Geri: HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ   HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 10:08 pm

meLis_: saınırım buraya mod olmak isetğinden dolayı,durmadan haber yayınlıyorsun.Buraya mod olma isteğinden olmasada,yayınladığı hiçbir haberde kaynak yok!Lütfen kaynak belirt bundan sonra.

mod olmayla hiçbir alakası yok kendi isteğimle koyuyorum kaynağımda

http://www.harrypotter.gen.tr/root/haberler.asp

mod olmak isteseydim isteğimi besiye belirtirdim ve farkındaysan alıntıdır yazıyo ille sitesini belirtmek zorundamıyım ?
Bu arada biraz sinirli davrandığım için özür dilerim.Kusura bakma ve bakmayın
EDİT: Ard arda mesaj atmıştı, birleştirildi.
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ   HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 10:25 pm

ama ben ilk baktığımda alıntıdır diye bişey yoktu sen onu sonradan değiştirdin! bende katı davrandım üzgünüm. bu arada paylaşım için saol
http://www.hp-potter.forummum.com
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

MesajKonu: Geri: HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ   HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 10:32 pm

birşey değil önemli değil ara sıra oluyo böle gerginlikler ama olsun =)
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

MesajKonu: Geri: HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ   HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 1:17 pm

Teşekkürler.
Ama röpörtajı yapanın birinzi sorusu aklıma takıldı;
" Harry Potter dışında oynadığın filmlerde canlandırdığın karakterlerin küçük, büyücü çocukla hiç ortak yanları yok gibi gözüküyor. Peki bunu bilerek mi seçiyorsun? Yani ünlendiğin karakterin özelliklerine sahip olmayan karakterleri canlandırmayı." diyor.
İyide Daniel bunu seçemez ki !
boşver
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

MesajKonu: Geri: HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ   HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 9:39 pm

bencede belkide soruyuu anlamayıp sallamıştır Very Happy

HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter...
» TRT'de Harry Potter...
» Harry Potter Testleri
» Harry Potter Zümrüdankayoldaşlığı filmini izle.
» Harry Potter'da Türk Oyuncu