Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj

2 posters
YazarMesaj
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj Empty
MesajKonu: Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj   Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 6:47 pm

Recreio dergisi yeni sayısında Harry Potter ve Melez Prens filminden yepyeni bilgiler ve oyuncularla yapılmış röportajlar yayınladı.
Dergiden alıntılanmış Daniel Radcliffe, Tom Felton (Draco Malfoy), Matthew Lewis (Neville Longbottom), ve Evanna Lynch (Luna Lovegood) ile yapılmış röportaj
RECREIO: Çekimlerin olmadığı zamanlarda ne yapıyorsun?
DANIEL: Stüdyoyu gezmeyi seviyorum, insanların nasıl rol yaptığını izliyorum. Bazen okuyorum, bilgisayar kullanıyorum ya da oyun oynuyorum. Fakat çoğunlukla film çekiminde oluyorum.

RECREIO: Harry ile yeni kız arkadaşının filmdeki sahneleri nasıl?
DANIEL: Harry Ginny ile çıkıyor. Çok eğlenceli sahneler var aralarında geçen. Filmin başında Ginny Dean Thomas ile çıkıyor ve Ron “Kızkardeşinle çıkan kişilerden ilke olarak nefret etmek zorundasın,” diyor. Harry de utanıyor ve diyor ki “Evet, sanırım öyle…”. Biraz utanıyor. Smile Cho ile çıkmaktan daha da karışık bir durum. Fakat tatlı ve kitap için önemli bir kısım.

RECREIO: Hatıra olarak ne almak isterdin?
DANIEL: Şey ben aslında çoktan bazı şeyleri aldım bile. Slughorn’un ofisinden aldığım bir nesne var ve bir de Gryffindor’un Kılıcının bir kopyasını aldım. cheers

RECREIO: Hikayenin bu kısmında Draco’nun rolü ne?
TOM: Büyük bir açmaz içerisinde yer alıyor. Sadakatinin nereye olduğunu karar vermek zorunda.

RECREIO: Eğer Harry Potter serisinde başka bir karakteri oynasaydın bu hangisi olurdu?
TOM: Bşaka bir karakteri oynamak istemezdim. “Kötü adam” olmayı eğlenceli buluyorum(Gülüyor).Kötü biri olurdu mutlaka, Gryffindor falan olmazdı. Voldemort olabilirdi aslında ama bu çok fazla olurdu benim için. Belki 30 yaşında olsaydım Lucius’ı oynayabilirdim. Ama Jason Isaacs dışında birinin o karakteri daha iyi canlandıracağından şüpheliyim.

RECREIO: Sonraki film nasıl olacak?
TOM: Son kitap bence harika, çok bomba bir sonu var. Very Happy Hogwarts savaşını çok sevmiştim.

RECREIO: Tüm bu seri bittiğinde ne yapmayı düşünüyorsun?
TOM: Biteceğini düşünmek üzücü…Ama geçirdiğim her günün tadını çıkarmaya çalışıyorum.

RECREIO: Oyuncu kadrosuyla tanışmaktan korkmuş muydun?
EVANNA: Hem de nasıl! Very Happy Hayranı olduğum üçlüyle tanışmak beni çok endişelendirmişti. Sonra onların ne kadar da normal olduklarını farkettim!Şimdi herkesi tanıyorum ve çok eğlenceli.

RECREIO: Çok fazla şaka dönüyor mu?
EVANNA: Çok değil… Ama dün biri Daniel’a su tabancası verdi ve her şey biribirine girdi. Ve Rupert da çok eğlencelidir. O gülmeye başladığında her kes güler. İhtiyaç Odası sahnelerinin çekimleri saatler almıştı çünkü herkes gülüyordu.

RECREIO: Luna’nın en çok hangi yanını seviyorsun?
EVANNA: Kendini bu kadar iyi tanıyor Razz olması inanılmaz ve sanırım kimse için kendini değiştirmeyecek olması da öyle.Eğlenceli ve herkesin söylemeye çekindiği şeyleri açıkça söyleyebiliyor. Very Happy

RECREIO: Hatıra olarak ne almak isterdin?
EVANNA: Asamı. Kostümlerimizin içerisine koyuyoruz ve yanımızda götürmeye çalışıyoruz ama mutlaka bizi biri uyarıyor.

RECREIO: Çekimlerde en çok eğlendiğin sahne hangisiydi?
MATTHEW: Slughorn’un odasındaki Harry, Ron ve Hermione ile yapılan partilerdi. Tatilden sonraki ilk sahneydi bü yüzden herkesi tekrar ve profiterol yerken görmek harikaydı. Sıkılmadan günlerce yiyebilirim!

RECREIO: Kendini ilk filmlerde görünce ne hissediyorsun?
MATTHEW: O sahneleri izlemeyi sevmiyorum. Ön dişlerime ve tiz bir sesime dayanamıyorum. Sonra o filmlerde beni şişman gösteren şeyler giymiyordumOradakiler tamamen bendim.

RECREIO: Oyunculuğa devam etmeyi düşünüyor musun? Bir aksiyon filminde rol almak ister miydin?
MATTHEW: Oyunculuğa devam etmek istiyorum. Aksiyon filmlerini izleyerek büyüdüm ve nasıl yapıldıklarını görmek harikaydı. Zümrüdüanka Yoldaşlığı filmindeki aksiyon sahnelerinde oynarken çok hoşuma gitmişti!Daha önce böyle bir şey denememiştim, kendimi Tom Curise gibi hissetmiştim. Bir kez daha yaparsam bu harika olur. Ama özel olarak ilgilendiğim bir tür değil. Bildiğim tek şey sinemayı çok sevdiğim ve ne tol gelirse gelsin rol almaktan zevk alacağım. Very Happy
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj   Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 10:34 pm

çok güzel bir film olcak bu arada tskler paylaşım için

Melez Prens Filminin Oyuncularından Bir Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter ve Melez Prens Filminin 2. Fragmanı yayımlandı
» Melez Prens Filminden Yeni Resimler
» Melez Prens'ten Türkçe Dublajlı Fragman Yayınlandı!
» Evet Beklenen Film Harrry Potter Melez Prens Yakında Vizyonda
» HARRY POTTER İLE RÖPÖRTAJ