Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı

2 posters
YazarMesaj
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı Empty
MesajKonu: Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı   Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:56 pm

Cedric Diggory

Ateş Kadehi`nde Üç Büyücü Turnuvası`na katılmış bir Hogwarts öğrencisidir. Bütün kızlar o Üç Büyücü Turnuvası için seçildikten sonra onun etrafında fır dönerler.

Bu turnuvaya Harry de seçilmiştir. Fakat 17 yaşından küçükler bu turnuvaya katılamadığı için ama Ateş Kadehi`nden ismi çıktığı için denecek bir şey yoktur. Cedric`e Moody`den aldığı ve tanığı olduğu için 1.sınamalarının ejderhaların koruduğu altın yumurtaları almak olduğunu söyler. Cedric de altın yumurtaları aldıktan sonra ortak bir banyodaki suyun altına girip onu açmasını, içinden ipucunun çıkacağını söyler. Harry böyle yapar. Fakat turnuvanın sonunda Bartemius Crouch Jr. tarafından bir anahtara(büyücülerin vücut temasıyla belirlenmiş bir mekâna aktarımını sağlayan sihirli nesne) dönüştürülen Üç Büyücü Kupası'nı Cedric ile birlikte alan Harry anahtarın etkisiyle Tom Riddle Sr.'nin bulunduğu mezarlığa girer. Lord Voldemort'un destekçisi Peter Pettigrew(Kılkuyruk) tarafından uygulanan bir Avada Kedavra büyüsüyle hayatını yitiren Cedric, arkasında kendisinin ve Harry`nin sevdiği Cho Chang`ı bırakır. Harry'nin ve Lord Voldemort'un asalarının Priori Incantatem adlı sihirli etkiye yakalanmasıyla aklı karışan Voldemort'u atlatan Harry, Cedric'in cansız bedenini de alarak Üç Büyücü Kupası'na ulaşır ve Hogwarts'a gelir.

Robert Pattison ile röportaj

Tiger Beat:Cedric rolünü Harry Potter fanı olmadan önce mi almıştın?

Robert:Ateş Kadehini okudum ve gerçekten beğendim.Hogwarts'a ayak uydurmak kolay oldu.

TB:Gerçek hayatta Cedric'ten farklı mısın?

Robert:Çok az..Onun sinir bozucu anları var ama bu arada da iyi şeyler başarmaya çalışıyor.Sanırm bana göre biraz daha zeki.

TB:Filmde yer almanın en güzel yanı neydi?

Robert:Su altı sahneleri için dalış dersleri almak zorundaydım.Ürkütücüydü ama bir okadar da eğlenceli.

TB:Emma Watson gerçek hayatta nasıl birisi?

Robert:Gerçekten gerçekten harika birisi.Olduğundan çok daha büyük gösteriyor.Onu ürkütücü buldum.Kendimi hep onu etkilemeye çalışırken buluyorum.O çok zeki.

TB:Kızarıyorsun,kıpkırmızı oldun!!

Robert:Öylemi?!

TB:Ha-ha..Aşık olduğun birisi var mı?

Robert: -Kahkahalar...-

TB:Tamam tamam seni kameraların önüne koymayacağız! Setteyken çekimde olmadığın sırada neler yapıyorsun?

Robert:Yüzüklerin Efendisinin daha önce okumadığım bir bölümünü okumaya başladım.Bu da bir diğer harika hikaye.

Alıntıdır

En son *-*-*PaTiAyAk*-*-* tarafından Salı Kas. 11, 2008 7:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.hp-potter.forummum.com
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

MesajKonu: Geri: Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı   Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:23 pm

Çok teşekkürler!
Bu çocuğu severim , sanki bi dizide de oynuyodu.
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı   Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 7:35 pm

bilmem ama seviorm ben bu çocuğu ama Emmayı seviomuş sanırım.sizce birbirlerine yakışıyorlar mı?
http://www.hp-potter.forummum.com

Robert pattinson-Cedric Dıggory Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası