Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş!

3 posters
YazarMesaj
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş! Empty
MesajKonu: Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş!   Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş! Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 4:55 pm

Harry Potter` serisinin dördüncü filmi `Harry Potter ve Ateş Kadehi-Harry Potter And The Goblet Of Fire`, uluslararası hasılatta 600 milyon dolar barajını geçerek `tüm zamanların en çok izlenen beşinci filmi` unvanını elde etti.

Sinema dünyasının önde gelen dergisi Variety`nin internet sitesinde yer alan habere göre, ABD dışındaki tüm ülkeler baz alınarak hazırlanan uluslararası hasılat raporları, `Harry Potter` yapımcılarının yüzünü güldürdü. Filmin elde ettiği hasılatta 5 ülke aslan payını aldı. Bu ülkelerde film,

Japonya`da 91 milyon, İngiltere`de 84 milyon, Almanya`da 62 milyon, Fransa`da 55 milyon Avustralya`da 26 milyon dolar hasılat yaptı.

Filmin uluslararası dağıtımcısı Veronika Kwan-Rubinek, yapımın başarısının kendilerini çok gururlandığını belirterek, `Uluslararası düzeyde bir takım gibi çalıştık. Tüm ülkelerdeki ofislerimiz filmin başarısını en üst düzeye çıkarmak için çalıştı ve ben de tüm çalışanlarımızı bu inanılmaz başarı için kutluyorum` dedi cheers

Bende olsam bende gururlanırdım! bravo
Ne büyük mutluluk.
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş!   Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 6:26 pm

Besialban demiş ki:

Bende olsam bende gururlanırdım! bravo
Ne büyük mutluluk.
sana katılıyorum
http://www.hp-potter.forummum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş!   Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş! Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 10:57 pm

aynen kim gururlanmazki:)
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

MesajKonu: Geri: Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş!   Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş! Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:17 pm

Bencede film sayesinde süper bir şöhrete sahip oldular paylaşım için tşkler =)

Ateş Kadehi Tarihe Geçmiş!
1 sayfadaki 1 sayfası