Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-)

4 posters
YazarMesaj
ekim
Ravenclaw Öğrencisi
Ravenclaw Öğrencisi
ekim

Erkek
Nerden : Rawenclaw(Ama bu Harry'yi ve diğer Gryffindor'luluarı desteklemediğm anlamına gelmez tabii :-)
Lakap : Eko diyebilirsiniz,aynı zamanda Deniz'i (yani diğer adımı ) da lakap olarak görüyorum :-)
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Zeki,komik...ama en önemlisi tam bir hp fanı! Smile

İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-) Empty
MesajKonu: İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-)   İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-) Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 7:31 pm

1. Insan kalbi, kani pompaladiginda yarattigi basinc ile kani 10 metre uzaga firlatabilir. (Tanrim!)

2. Bir domuzun orgazmi 30 Dakika surer.(Bir dahaki yasaminda domuz olmak isteyen çok olabilir !!!!)

3. Basinizi surekli olarak bir duvara vurarak Saatte 150 kalori harciyabilirsiniz. (Halen domuzun yaptigi ise inanamiyorum!!!)

4. Bir karinca agirliginin 50 kati agirligi kaldirabilir, 30 kati agirligi cekebilir ve zehirlendiginde her zaman sag tarafina dogru duser. (nasil tespit etmisler inanin cok merak ediyorum)

5. Bir hamambocegi 9 gun basi koparilmis olarak, acliktan olene kadar, yasayabilir (Yorum yapmayacam, igrenc cünkü.)

6. Bazi arslanlar gunde 50 defa ciftlesebilirler. (Domuzun durumu daha iyi sanki !!)

7. Sicrayamayan (ziplayamayan) tek memeli hayvan fildir. (Bu, iyi bir haber!)

8. Devekusunun gozu beyninden daha buyuktur. (Boyle insanlar taniyorum!)

9. Deniz yildizinin beyni yoktur. (Boyle olan insanlar da taniyorum!)

10. Kutup ayilari solaktir. (Kim bilebilirdi? Acaba nasil buldular, ellerine Kalem mi verdiler?)

11. Zevk icin sevisen yaratiklar sadece insanlar ve yunuslardir (E peki domuz,o ne oluyor?)

Alıntıdır.

gülgüleğlen gülgüleğlen gülgüleğlen gülgüleğlen gülgüleğlen gülgüleğlen gülgüleğlen gülgüleğlen gülgüleğlen
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

MesajKonu: Geri: İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-)   İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-) Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:11 pm

Devekusunun gozu beyninden daha buyuktur. (Boyle insanlar taniyorum!)
9. Deniz yildizinin beyni yoktur. (Boyle olan insanlar da taniyorum!)

10. Kutup ayilari solaktir. (Kim bilebilirdi? Acaba nasil buldular, ellerine Kalem mi verdiler?)

çok güzel pylaşım için tşkler Very Happy
odessa
Hufflepuff Öğrencisi
Hufflepuff Öğrencisi

Lakap : ÇATALLAK++

MesajKonu: Geri: İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-)   İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-) Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 11:27 pm

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
,
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-)   İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-) Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 7:09 pm

ahaha güzelmiş, saol paylaşım için.
Odessa büyük harfle yazma
http://www.hp-potter.forummum.com

İlginç Bilgiler Komik Yorumlar :-)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Gösterimden Detaylı Bilgiler (%100 Doğru)
» Komik Resimler
» Komik Hayvanlar
» Komik Ve Şeker Kediler
» Şeker Ve Komik Tavşanlar