Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)

5 posters
YazarMesaj
ekim
Ravenclaw Öğrencisi
Ravenclaw Öğrencisi
ekim

Erkek
Nerden : Rawenclaw(Ama bu Harry'yi ve diğer Gryffindor'luluarı desteklemediğm anlamına gelmez tabii :-)
Lakap : Eko diyebilirsiniz,aynı zamanda Deniz'i (yani diğer adımı ) da lakap olarak görüyorum :-)
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Zeki,komik...ama en önemlisi tam bir hp fanı! Smile

Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Empty
MesajKonu: Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)   Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 4:15 pm

Merhaba ben Ekim nickim de aynı isterseniz bana Deniz de diyebiliersiniz çünkü 2.adım da o ama ben daha çok Ekim'i
kullanıyorum.12 yaşındayım kitap dergi okumayı çok severim.Antalya'da yaşıyorum ama 2 yıl önce Bursa'lıydım.
Burayı çok sevdim sık sık bu siteye uğrarım artık :-)
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

MesajKonu: Geri: Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)   Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:50 pm

Hoşgeldin canım! Wink
Tanıştığımıza sevindim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)   Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:39 pm

hoşgeldin siteye Ekiim I love you
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)   Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 7:19 pm

Hoşgeldin siteye Ekim, tanıştığımıza memnun oldum.
Online biri olman dileğiyle
http://www.hp-potter.forummum.com
Comic Relief
Ravenclaw Öğrencisi
Ravenclaw Öğrencisi
Comic Relief

Kadın
Lakap : Gossip
Sihirli hayvanın? : Anka
Kan Saflığı ? : safkan

MesajKonu: Geri: Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)   Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 7:38 pm

sen erkek miydin ya :S h.a daki başlkta falan kız sanıyodum seni
neyse hos geldin bakalım
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

MesajKonu: Geri: Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)   Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 5:16 pm

Hoşgeldin siteye deniz
ekim
Ravenclaw Öğrencisi
Ravenclaw Öğrencisi
ekim

Erkek
Nerden : Rawenclaw(Ama bu Harry'yi ve diğer Gryffindor'luluarı desteklemediğm anlamına gelmez tabii :-)
Lakap : Eko diyebilirsiniz,aynı zamanda Deniz'i (yani diğer adımı ) da lakap olarak görüyorum :-)
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Zeki,komik...ama en önemlisi tam bir hp fanı! Smile

MesajKonu: Geri: Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)   Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı) Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 6:46 pm

meLis_ demiş ki:
Hoşgeldin siteye deniz

Sen Deniz mi diyceksin tamam de bakalım isteyen herkes Deniz diyebilir.Bu arada hoş bulduk cheers

Deniz Ekim T.(tümüyle vermek istemiyorum soadımı)
1 sayfadaki 1 sayfası