Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstanbul'da Okuyan Genç Kız

3 posters
YazarMesaj
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

İstanbul'da Okuyan Genç Kız Empty
MesajKonu: İstanbul'da Okuyan Genç Kız   İstanbul'da Okuyan Genç Kız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 8:08 pm

istanbul'da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasına telefon etmiş
-"Baba, merhaba. Ben Lale...."
-"Ooooo. Güzel kızım benim. Nabersin bakalım?..."
-"Hiç sorma babacığım. Hiç keyfim yok valla..." -
-"Hayırdır? Bir sorun mu var?...
Kız ağlamaya baslar; babası ise üzüntü ve meraktan kafayı yemektedir:

-"N'ooldu kızım? Anlatsana..."
-"Murat evi terketti. Boşanmak istiyormuş..."
-"Ne evi lan? Ne boşanması? Sen ne zaman evlendin de boşanıyorsun?..."

-"Hani senin hiç hoşlanmadın esrarkeş çocuk vardı ya. Ben onunla evlendim."
-"İyi halt ettin, zilli. Neyse, artık yapacak bir şey yok. Versin mahkemeye, hemen boşanın..."
-"Boşanalım ama benden 10 milyar istiyor. Eğer vermezsem, iyi zamanlarımızda çektiğimiz çıplak fotoğraflarımı Internet'ten herkese yollayacakmış...."

-"Püüh. Rezil... Çıplak fotoğraf çektirdin, öyle mi?"
-"Ama babacığım. O benim kocamdı. Ne biliyim böyle bir puştluk yapacağını."
-"Peki. Olan olmuş artık. Yarin havale ederim parayı. Öğleden sonra Bankaya gidip çekersin; sonra da alıp yakarsın o kahrolası fotoğrafları..."

-"Sağol baba. Eeee. şey...Bir de kürtaj için 2 milyara ihtiyacım var..."
Adam artık iyice fenalaşır. Boğuk bir sesle konuşur:
-"Kürtaj mi? Bir de hamile mi kaldın o çocuktan sen?..."
-"Aslında ondan değil... Zenci bir çocuk vardı...Zaten o yüzden ayrılıyoruz ya...."
Adam bayılmak üzeredir. Nabzı yükselir, tansiyonu düşer, artık inleyerek konuşmaktadır.
-" Biz seni oraya okumaya yollamıştık. Sen ne haltlar çevirmişsin. Allahim. Nedir bu başımıza gelenler...Okulu bitirir bitirmez Ankara'ya dönüyorsun, yoksa kırarım bacaklarını..."
-"istersen hemen dönebilirim babacığım. Ben geçen yıl okuldan atıldım çünkü..."
Adam masanın üzerindeki soğuk su dolu sürahiyi başından aşağıya devirir ve ancak bu şekilde konuşmasını sürdürebilir:
-"Okuldan mi atıldın? Hani birlikte avukatlık yapacaktık, zilli?...Eh ulan? Sen hele bir gel buraya. Ben sana yapacağımı bilirim. Evden dışarıya adim attirmiycam sana. ilk isteyenlede evlendiricem...."
-"O is zor be baba. Biliyorsun, moda oldu, artık evlenmeden önce eşler birbirlerinden sağlık raporu istiyorlar... Pek iyi bir rapor sunacağımı zannetmiyorum ben..."
-"Allahim, çıldıracağım... Bir de cinsel hastalıklar haaa.....Kesin o zencidendir..."
-"Çok pis arkadaşları vardı. Bilmem artık hangisinden kapmışımdır..."

Güm diye bir ses duyulur. Adam kısa bir süre için kendinden geçmiştir; ancak hemen kendisini toparlayıp tekrar telefonu alır.
-"Hemen bu aksam dayını; yolluyorum oraya. Seni alıp gelecek. Adresini ver bakiyim..."
-" Mahmutpasa Karakolu'ndayım... Gelirken kefalet için de biraz para getirsin yanında..."
-"Karakol mu?...Bir de karakola mi düştün layyynnn? Ne yaptın?...."

-"Dün kafam çok bozuktu, çok içmişim. Araba kiralayıp dolaşmaya çıkmıştım. O kafayla Arnavutköy'de kokoreççi dükkanına girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkan sahibiyle kiralık araba firmasına biraz para vermek gerekir sanırım..."

Adam artık iyice fenalaşmıştır. Hatta fenalaşmak ne kelime; adeta kahrolmuştur. Telefonda kısa bir sessizlik olur.
Kız tekrar konuşmaya başlar:
-"Babacığım. Sakin üzülme. Bütün bunlar bir şakaydı. Ben sadece sınıfta kaldığımı söylemek için aramıştım...
Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykırır:
-"Canin sagolsun be güzelim, bosveeerrr.
Zuhaha umarım beğenirsiniz
http://www.hp-potter.forummum.com
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

MesajKonu: Geri: İstanbul'da Okuyan Genç Kız   İstanbul'da Okuyan Genç Kız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 8:09 pm

zuhahahah süper yha Very Happy:D çok güzel paylaşım için saol
_-ReVeN-_
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

MesajKonu: Geri: İstanbul'da Okuyan Genç Kız   İstanbul'da Okuyan Genç Kız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 8:45 pm

kızın şu anlattıkları gerçek olsa neler olurdu düşünsenize ! ben düşünemiyorum!!!
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

MesajKonu: Geri: İstanbul'da Okuyan Genç Kız   İstanbul'da Okuyan Genç Kız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 8:49 pm

belkide gelçektir yok ya ne saçmalıyorum Very Happy Evil or Very Mad
_-ReVeN-_
_-ReVeN-_

Kadın

MesajKonu: Geri: İstanbul'da Okuyan Genç Kız   İstanbul'da Okuyan Genç Kız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 9:25 pm

meLis_ demiş ki:
belkide gelçektir yok ya ne saçmalıyorum Very Happy Evil or Very Mad
bencede sen ne saçmalıyorsun zuhahaha

En son *_*_*ÇaPuLcuLaR*_*_* tarafından Cuma Ekim 31, 2008 9:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

MesajKonu: Geri: İstanbul'da Okuyan Genç Kız   İstanbul'da Okuyan Genç Kız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 9:40 pm

tşkler Very Happy:D

En son meLis_ tarafından C.tesi Kas. 01, 2008 9:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

MesajKonu: Geri: İstanbul'da Okuyan Genç Kız   İstanbul'da Okuyan Genç Kız Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:47 pm

Sadece iifade içeren mesaj yazmak yasaktır!
Bu arada güzelmiş.
Teşekkürler.

İstanbul'da Okuyan Genç Kız
1 sayfadaki 1 sayfası