Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En iyi arkadaş

4 posters
YazarMesaj
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Lakap : meLody
Sihirli hayvanın? : KEDİ
Kan Saflığı ? : Melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 6:09 pm

Şimdi diyelim HP oyuncularından birisi sizin sınıfta ama daha ünlü olmadan ve sınıftaki sevmediğiniz arkadaşlarınızdan biri (bi zamanlar sizinle arkadaş olmak için elinden geleni yapmış ama başaramamıştır)Ve şimdi sıra sizde...

Oyunumuz şöyle;
Heralda azcık anlamışınızdır, şimdi ben bir isim yazıcam alttaki bir başka üyede HP de oynayarak ünlü olan kişiyle arkadaş olmak için yapçaklarını anlatıcak

Mesela;
-Ay ben senin farkına varamadım aslında bizim çok ortak yönlerimiz var: .... .... .....
-Benimle arkadaş olurmusun sebebi:uydurun işte bişiler

Şimi Ginny sizin sınıfta hadi uydurun bakalım ne diller dökçeksiniz Very Happy
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 6:12 pm

Ginny sen ne güzelsin! Ben seni çok sevdim. Seninle nasıl arkadaş olmamışım?!

SİRİUS'um
http://www.hp-potter.forummum.com
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Hmm.. fazla cesur, hafif üçkağıtçı,bazen asabi evt tam bir maceraprest..!

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 6:19 pm

sirius sen nekadar yeteneklisin çok iyisin ve nekadar iyi bi oyuncuymuşunda farkına varılmamış arki olalımmı? =) Embarassed cheers
Hermonie

Edit: Arka arkaya mesaj atmıştı düzeltildi.
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 11:10 am

Ahh! Hermione ne kadar zekisin! Bence bu akıl ve bu cesaretle Gryffindor'un hakkını veriyorsun. Biraz dolaşalım mı? Razz

Fred ve George?
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 9:08 pm

Ayy espirilerinize bayılıyorum nasıl farkedemedim ben sizi çok şakacısınız telefonun ne Very Happy

Ron
Misafir
Misafir

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:36 pm

: amanında amanın kim gelmiş,eski dotum mu gelmiş!Nerden dost deme,benide unuttuysan yani roncuum,o örümcek öldürdüümüz günleride unuttuysan turuncu kafam,artık sana bişi demiyorum..bitti.buraya kadarmış arkadaşlığımız.bu şartlarda olmaz!!!
Ron:ya tamam bekle unuturmuyum hiç.
:Tabiii,şimdi öle olduk dimi?yok yok ne dersen de döndüremezsin beni yolumdan!gidicüm.
Ron:ya bak kanka,beni bıakma böle ortada,bak Merlin'in düşük donu aşkına noluyo burda!Ya tamam özür dilerim..
: iyi iyi..her ne kadar yüreğim kan ağlasada...1-nerde oturuon,2-e-mail adrsin ne,3-cep non ne,4-hangi kızı kestirdin gözüne,5-bidaha sersemletme yapçanmı,6-bunlar bi çelişkimi??*
bu 6sını istiyorum,bak oda ısrar ettin,diye,arkadaş hatrıııı...

Dumbledor
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:46 pm

Dumbldor şu zekaya bak,şu endam,şu boy,şu poz ve bu akıl nasıl anlayamadım ben seni nasıl fakedemedim...

Filch
Misafir
Misafir

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 8:02 pm

Merhaba Filc! tanıştığıma memnun olmadım! Ştaaak! Razz

Dudley (Tini mini dudleycik)?
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 8:23 pm

Dudley la tanışmak istemem ama şunu derdim:

-selam Dudley nekadar sempatiksin ne kadar iyi bir oyuncusun arkidaş olalımmı

Dumboldre
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 8:32 pm

-Ahh! Profösör sizi gördüğüme çok sevindim. Beni tanıdınız mı?

Snape?
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 5:38 pm

ayy canım benim senin yağlı saçlarını yerim benn (ıyyy) nerede oturuyorsun söylede hemen yanına geleyim

mrs. norris
http://www.hp-potter.forummum.com
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 9:01 pm

hehehe konuşamaz ki Very Happy

Dumbeldre
ekim
Ravenclaw Öğrencisi
Ravenclaw Öğrencisi
ekim

Erkek
Nerden : Rawenclaw(Ama bu Harry'yi ve diğer Gryffindor'luluarı desteklemediğm anlamına gelmez tabii :-)
Lakap : Eko diyebilirsiniz,aynı zamanda Deniz'i (yani diğer adımı ) da lakap olarak görüyorum :-)
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Zeki,komik...ama en önemlisi tam bir hp fanı! Smile

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 7:13 pm

Dumby keşke şu J.K Rowling'e söyleseydin de seni öldürmeseydi hala arkandan yas tutuyorum bak (hay allah iyi bişeyler söylemeyi unuttum Razz )

Woldemort(Slytherin'ler ayaklanın Razz )
meLis_
Gryffindor Öğrencisi
Gryffindor Öğrencisi
meLis_

Kadın

En iyi arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: En iyi arkadaş   En iyi arkadaş Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:15 pm

Voldi hi şu gözlere şu kaşlara şu yakışıklılığa karizmaya bak (filmde benide oynatsana ) Very Happy:D
gel bi foto çektirelim

gerçi kaş ve yakışıklılık yok adam zaten yaşlanmışVery Happy

Mızmız Myrtle =))(bu arada mız mız mayrtle 6. filmde yok)

En iyi arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası