Harry Potter Hayranıyız !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Hayranıyız !

Harry Potter Hayranlarının Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evrim Evren

3 posters
YazarMesaj
harryptt
Slytherin Öğrencisi
Slytherin Öğrencisi
harryptt

Erkek
Lakap : YEşil Ejder

Evrim Evren Empty
MesajKonu: Evrim Evren   Evrim Evren Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 3:14 pm

Selam Arkadaşlar;
Karaman'dan katılıyorum.İsmim Evrim Evren. Lise 2'de okumakta olup yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

Hobilerim arasında hayran hikayesi yazıp okumak, bilgisayarda photoshop'u çözmye çalışmak, ve tabi birde geometri ve matematikle milletin kafayı ütülemek(Baya kazık sorular sorarım da sorduğumda)

Fobilerim arasında, biri yanımada içli içli kaşınıca ona bir ton azar çekmek, ayağıma basılması(günde ortalama 3 kez basılır da sıra arkadaşımdan dolayı) ve tabi ki ders çalışma öğütleri, en nefret ettiğim şeydir.

Ayrıca, tv'ye pek takılmam, daha çok bilgisayarda film izlemeyi sevrim.Ayrıca bilgisayardan, sözel ödevleri araştırmaktan hoşlanırım.[Bazen gerçekten sıkıcı oluyorlarda:D ]

En sevdiğim Harry POtter karakteri 1. sınıftaki Harry ile Albus Severus Potter.Ayrıca Snape ve McGonagall'ı da severim...
Serdümen
Hogwarts Müdire&Kedi
Serdümen

Kadın
Nerden : Gryffindor'dan... Nerden olacak ki zaten başka! Benden ne beklenir? Gryffindor'dan tabiki...
Lakap : Kedi,Besi yani genelde böyle söylerler.
Sihirli hayvanın? : Kedi
Kan Saflığı ? : Melez!
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : Cesuur! Kendi halinde, kimse ona karışamaz, çaktı mı yerdesin! *** Korsanlar ölmez karayip bölünmez! *** İntikam, bazen bir şişe romdan daha çok zevk verebiliyor insana...

Evrim Evren Empty
MesajKonu: Geri: Evrim Evren   Evrim Evren Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:55 pm

Tanıştığıma memnun oldum! Smile
_-ReVeN-_
Hogwarts Müdiresi'nin Sağ Kolu
_-ReVeN-_

Kadın
Nerden : Londra, Paris, Denizli karışık ama genellikle Gryfinndor'da bulunurum :)
Lakap : Reven
Sihirli hayvanın? : At
Kan Saflığı ? : melez
Kendiniz için söyliyecekleriniz:: : biraz soğukkanlı, biraz sıcakkanlı her şeyden biraz olan biriyim ben Smile

Evrim Evren Empty
MesajKonu: Geri: Evrim Evren   Evrim Evren Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 8:31 pm

biz zaten tanışıyorduk ama genede tanıştığıma memnun oldum ama bence ne zaman doğduğunu da yazmalısın
http://www.hp-potter.forummum.com

Evrim Evren
1 sayfadaki 1 sayfası